Автор фото – пресслужба Міністерства освіти і науки України

 

     Учора, 24 травня 2023 року, в Міністерстві освіти і науки відбулася зустріч міністра Оксена Лісового з Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні пані Ларисою Ґаладзою. Під час зустрічі сторони обговорили актуальні питання двостороннього співробітництва в галузі освіти.

     Міністр висловловив вдячність уряду Канади за системну підтримку України та всі заходи з допомоги українським учням, студентам, викладачам, науковцям, які нині вимушено перебувають у Канаді.

     Під час виступу Оксен Лісовий наголосив на важливості підтримки України міжнародними партнерами у реалізації інфраструктурних проєктів щодо відновлення пошкоджених закладів освіти та їхнього оснащення освітньою інфраструктурою і технікою, створення цифрових освітніх центрів, забезпечення учасників дистанційного освітнього процесу необхідним для навчання та роботи цифровим обладнанням.

     Своєю чергою Лариса Ґаладза запевнила у подальшому наданні допомоги Україні та наголосила на важливості розширення двостороннього партнерства в галузі освіти.