Про УжНУ в межах нового освітнього шоу розповідатиме Олександр Педан Минулої п’ятниці до Ужгородського національного університету завітали Олександр Педан разом з дочкою Валерією та знімальною групою проєкту «Універ Check».

УжНУ потрапив до десятьох вищих закладів України, які інспектуватимуть відомий шоумен та телеведучий разом з дочкою в межах нового освітнього тревел-шоу.

Метою проєкту є показати реальне життя університетської молоді, щоб сьогоднішня одинадцятикласниця Валерія, як і десятки тисяч учнів всієї країни, змогли обрати для себе найкращий виш та найкомфортніше місто для проживання веселих і неповторних студентських років.

Звичайно, щоб дізнатись про всі цікавинки УжНУ, які вразили Олександра Педана, потрібно переглянути програму, яка вийде згодом.

Проте трохи завісу привідкриємо. Протягом знімального дня телеведучий разом з дочкою змогли оцінити чимало можливостей нашого вишу.

Зокрема, дізнались про потужне міжнародне співробітництво УжНУ та поспілкувались зі студенткою, яка взяла участь у програмі обміну в європейському університеті.

Відвідали кілька факультетів, науково-дослідницьких центрів та музеїв. Щоб сповна відчути смак студентства, Олександр Педан взявся готувати обід на кухні гуртожитку.

А також, звісно, обговорили потенціал УжНУ з ректором вишу Володимиром Смоланкою. Інформаційно-видавничий центр