У понеділок, 21 лютого, відбувся онлайн вебінар «Про можливості навчання та стажування в Оклендському університеті».

Під час заходу представники американського університету розповіли студентам про можливості навчання в США, ознайомили зі структурою університету та умовами вступу. Оклендський університет пропонує навчання за наступними напрямками: інженерія та комп’ютерні науки, освіта та соціальні служби, бізнес-адміністрування, науки про здоров’я, медсестринство, медицина.

Відкрив вебінар професор Оклендського університету (США), доцент кафедри зоології УжНУ Тарас Олексик. «Протягом нашої зустрічі ми презентуємо можливості для навчання українських студентів в Оклендському університеті. Ми живемо в складні часи для України і світу загалом, і я дуже вдячний організаторам, які уможливили проведення цього вебінару. Ми будемо говорити про можливості для навчання, проживання студентів у штаті Мічіган. Також йтиме мова про академічні програми, на які є можливість подаватися». Директор міжнародного офісу Розмарі Макс та представник відділу аспірантури Тод Стіл розповіли про Оклендський університет. Він знаходиться в штаті Мічіган, місті Рочестері, яке належить до міської агломерації Детроїта, з населенням більше 4 млн осіб. У окрузі Окленд розташовані офіси більше 1000 міжнародних компаній з 39 країн світу. Загалом в Оклендському університеті навчається більше 17 тисяч студентів, серед них – 800 іноземних студентів із 64 країн – розповіла Розмарі Макс.

Також про навчання і наукову роботу в Оклендському університеті розповіли лікар, викладач біологічного та медичного факультетів УжНУ, аспірант Оклендського Університету Христина Щубелка та ІТ-фахівець Оклендського університету та УжНУ Вальтер Вольфсбергер. "Я почав працювати в УжНУ і мій магістерський диплом був пов'язаний з ІТ. Робота в ІТ - це часто робота з абстрактними даними, і деколи складно візуалізувати, те, з чим ми власне працюємо. Зрештою, я почав шукати свій шлях, вивчаючи еволюцію і генетику та намагаючись долучити свої знання з інформаційних технологій до наукових досліджень у цих сферах" - зазначив Вальтер Вольфсбергер.

На завершальній частині вебінару учасники мали змогу отримати відповіді на запитання щодо можливостей навчання в Оклендському університеті.

Актуальна інформація щодо прийому студентів на навчання – на офіційному сайті університету.

Інформаційно-видавничий центр УжНУ