27 травня Олексію Різаку виповнилося б 27 років…1 жовтня розпочинаються Дні вшанування памяті Олексія

16 листопада - День Памяті безвинно убієнного РІЗАКА ОЛЕКСІЯ ІВАНОВИЧА.

 

16 листопада 2012 року Олексій Різак був жорстоко вбитий.

 

Перевертні в погонах цинічно фальсифікували слідство! За вбивство молодого 23 – х літнього державного службовця до цього часу ніхто не відповів!

 

Обіцяємо, що ВОНИ сядуть на лаву підсудних! ВОНИ будуть наказані!

 

За Олексія відповідять всі причетні!!!

Народився 27 травня 1989 рокy

в місті Ужгород у студентській сім’ї.

У 2006 році з золотою медаллю закінчив ужгородський багатопрофільний ліцей «Лідер».

У 2003 році з відзнакою закінчив музичну школу №1 імені П.І.Чайковського по класу «Шестиструнна гітара».

У 2010 році успішно завершив навчання в Академії адвокатури України, отримавши кваліфікацію бакалавра з права. Цього ж року став випускником  факультету підготовки офіцерів запасу Харківського університету повітряних сил імені Івана Кожедуба. Молодший лейтенант запасу.

У 2011 році закінчив з відзнакою денне відділення економічного факультету  Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна за напрямком підготовки «Економіка та підприємництво» та здобув кваліфікацію  магістра з фінансів.

У 2011-2012 роках працював економістом АК «Харківобленерго».

У 2012 році закінчив денне відділення магістратури Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого»  та здобув кваліфікацію магістр-юрист.

Професійний  спортсмен. Упродовж усього свого життя активно займався футболом. Протягом 2005-2006 рр. згідно з контрактом перебував у складі ФК «Закарпаття» (Вища ліга). У 2004-2005 рр. проходив навчально-тренувальні збори та виступав за юнацьку збірну України з футболу.

Останнім часом працював старшим державним податковим інспектором першого рангу Державної Податкової служби України в Закарпатській області.

 

16 листопада 2012 року був жорстоко убитий.

 

Радою експертів інтернет-видання «Світогляд» Олексій Різак визнаний переможцем у номінації «Найперспективніший представник закарпатської еліти ХХІ століття» (посмертно).

Олексію! Пам’ятаємо! Любимо! Спасибі Всевишньому, що Ти з нами був, є і будеш, єдиний навіки! Спасибі Тобі за спільно прожиті роки! Вічна Тобі пам’ять! ГОРДИМОСЯ ТОБОЮ, ЛЮБИЙ СИНУ, ДРУЖЕ, КОЛЕГО!

Батьки. Рідні, друзі, колеги із Закарпаття, з усіх куточків нашої держави, близького і далекого зарубіжжя.