СВОЇ не змінились: замість допомоги - шантаж і погрози. Продовжують пнутися...Може ВИ такими і були? Життя і ВАМ І ВАШИМ СЬОГОДНІШНІМ ПОКРОВИТЕЛЯМ (місцевим і столичним) відповість. І дуже скоро...

Хай Бог береже від таких СВОЇХ, які не тільки не приходять на допомогу, а ще за допомогою наїздів від продажних ментів і гебешників не дають допомогти іншим.

Іншого ми не чекали від людей без честі і дотримання слова

ЦЕ хтось зупинить?

Микита, Сарай, Смоланки (так звані лікарі з проблем голови), ониськи-сливкм-лендєли після кількамісячного перебування Галини Різак у Центрі зайнятості працевлаштували її, маму, у якої жорстоко вбили єдиного сина, у дитсадок ...дитячим психологом 

Це вони - координатори звільнення у грудні авторитетної викладачки та визнаної науковиці з тридцятилітнім стажем Галини Різак після багаторічного психологічного насилля. Не хочеться вже давати їм ні політичних, ні людських, ні медичних...

Їх не вороги тримають і підтримують на посадах, а дуже навіть  СВОЇ вчорашні і позавчорашні (на Закарпатті і в столиці) для екс-губернатора Івана Різака люди...Чм особи, у яких Іван Різак просить просто захистити свою сім'ю майже дввдцять років, сприяти науковій роботі.

Взамін отримує від них психологічний тиск, організацію цькування дружини через продажних ментів і прокурорів, так званих спецслужбістів, які не мають зеленого поняття у цій роботі, бо з початку двохтисячних ще з лейтенантськими погонами є шістками місцевого криміналу. 

Це доцент Сарай навіть не розглядає подання на нагороду Галини Вікторівни. Це губернатор Микита офіційно підписує, що нагородити Галину Різак заважає її статус безробітної.

І хто ви всі після цього?

Нагадаємо.

Шістки убивць Олексія Різака, команда тіньових митарів та наркобариг - перевертнів в погонах - влада на Закарпатті за допомогою ОЗУ в УжНУ та спецслужб продовжує знущання над Галиною Різак

 

 

Кому треба, той знає...

Додаткові штрихи до портрету Галини Різак та її заслуги в розвитку науки та освіти Закарпаття

Роль керівників того чи іншого рівня (вузів, регіональної та центральної влади) завжди велика в розвитку освіти та науки.

Проте досить часто "за кадром" залишаються люди, які видають ідеї, організовують роботу для їх реалізації, свої особисті інтереси не випячують, часто навіть замовчують про свою участь у здійсненні дійсно великих справ.

Нерідко це стається і тому, що і самі керівники не дуже хочуть, щоб про таких людей дізналися більше, приписуючи собі ці заслуги. Просто розраховують, що з плином часом в історії залишаться тільки вони, величні, так сказати.

Ці справжні фахівці переживають часто не кращі часи, бо ще гірше коли обмежені керівники їх ще і принижують чи знищують, щоб не псували вмідж першовідкривачів на рівні вузу чи влади.

Якби Галину Різак десятками років так не принижували і не піддавади справжнім психологічним тортурам, ми б, напевно, просто промовчали і лише на кухні згадували справжніх подвижників закарапатської науки і освіти. Галина Вікторівна дуже скромна людина, тому скажемо про неї ми.

Просто штрихами. Галина Вікторівна Різак була серед тих ентузіастів і тої непублічної групи, яка посприяла тому, щоб Ужгородський державний унверситет одним із перших отримав статус Національного ( неважливо, хто був тоді керівниками вузу чи області, бо їх заслуги завжди оцінюють публічно).

А ще Галина Вікторівна Різак безпосередньо сприяла відкриттю юридичного факультету УжНУ, інженерно-технічного, географічного...

Саме за її безпосередньої підтримки юридичний факультет пройшов першу акредитацію..

Далеко не останню роль Галина Вікторівна зіграла у відкритті факультету міжнародних відносин УжНУ, відкриттю багатьох спеціальностей у вузі.

До речі і досить популярних, як кібербезпека, фармація тощо. Доцентка Галина Різак була в числі ядра тих, хто відкрив сам Інститут інформатики, економіки і права, а пізніше Закарпатський державний університет, спеціальності якого ( як і сама будівля) є дуже популярними у студентів.

У перетворенні Хмельницької філії у Мукачівський інститут теж допомогла ця сьогодні принижена викладачка УжНУ. Допомогала Галина Віктоірвна і акредитації Берегівського інституту в дуже непрості його часи....

Можна ще назвати сотні і сотні справ де ця відома науковиця сприяла розвитку освіти і науки, лобіювала інтереси талановитих людей. Той хто знає, той знає...

Хто захоче подискутувати з нами, заперечити вище назване, готові непублічно ( можливо, колись і публічно) всім навести аргументовані докази.

І така вона не одна, давайте цінити тих, хто поряд, хто просто виконує добросовісно свою роботу.

 

Іван Різак: пане Президенте України, шановний Володимире Олександровичу, у керівників влади та правоохоронних органів на Закарпатті якесь спотворене уявлення про сильну владу, за діями по відношенню до моєї сімї я би їм дав оцінку як садистської влади

Сильна влада мала би забезпечувати економічний розвиток регіону, відповідати на соціальні виклики та запити на справедливість.

А боротися з моєю дружиною з допомогою професійних психологічних садистів в погонах та посвідченнями доцентів - це схиблене уявлення про владу і суспільство взагалі.

Ваша команда точно не помилилася з такими кадровими призначеннями?

Я щось пропустив і це не дивно, але здаєтьсч на такі відверті кримінально-ментовські методи СБУ раніше не переходила. Її сила була трохи в іншому....

Така БЕЗПЕКА Ваших прихильників дуже швидко порозганяє.

Ми теж у свій час не були святими, але це трохи про інше. а і трохи іншим разом, пізніше.

Іван Різак: змушений звернутися ще раз до СВОЇХ і ДУЖЕ СВОЇХ.

Прошу "відмотати все назад", відмовитись від знущальних пропозицій щодо працевлаштування дружини. Прошу об'єднати зусилля і працевлаштувати дружину - серйозного вченого на відповідну посаду за напрямом Органічна хімія. Ви всі добре знажте звідки її незаконно звільнили. Точно так знаєте про її велику роль в розвитку науки і освіти Закарпаття і УжНУ зокрема.

Звичайно, прошу генералів Малюка, Андрушенка, Поклада припинити підтримку та координацію організаторів знущання над талановитою вченою з боку відомого терористичного угрупування вбивців нашого сина, яке повністю підім'яло під себе владу і правоохоронну смстему. на Закарпатті і тепер вже точно не тільки на Закарпатті.

Я чекатиму дзвінків та повідомлень від усіх організаторів і безпосередніх виконавців ще одного знушального акту над дружиною.

Я продовжу чекати системних кадрових рішень від Глави держави для розслідування вбивства сина, захисту прав дружини та припинення демонстративного знущання над державою і суспільством групою терористів-убивць, фінансованих кланом наркобариг.

Ніхто не повинен мати сумніву, що за смерть мого сина та за кожну сльозинку його мами миоєї дружини всі причетні відповідатимуть згідно Законом.

Іван Різак: Це справді повний піздєц не тільки для УжНУ, а і владі та правоохоронній системі.

 

Зупинити знищення сім'ї Івана Різака ніхто навіть не пробує, свавілля над Галиною Різак триває, вбивство Олексія Різака блокується на державному рівні, чекаємо повернення державної влади на Закарпатті

 Це справді повний піздєц не тільки для УжНУ, а і владі та правоохоронній системі.

Такого в історії Закарпаття ще не було, щоб керівники області та СБУ відверто та демонстративно знищували кращі кадри УжНУ, підтримуючи там деградованих моральних покидьків у керівництву вузу, брудну піну нездорових суспільних процесів.

В УжНУ були різні часи, але підлішого керівництва в історії вузу не було

НЕВЖЕ У ДЕРЖАВІ НЕМАЄ ТИХ, ХТО МОЖЕ ЗАХИСТИТИ ГАЛИНУ РІЗАК ВІД КСЕНОФОБСЬКОГО ЗЛОЧИННОГО СПРУТА В УЖНУ?

Пане Шмигаль, Ви таких результатів за від своїх реформ чекали, внаслідок яких знищуються кращі кадри в науці та освіті, бо ви передали виш на Закарпатті у власність двох-трьох родин без елементарного державного контролю? Завдання МОН - лише підписуватиконтракти?

Хочемо нагадати МОН, що смоланки-русини-сливки-ониськи та ін. не сьогодні розпочали агресивну дільність по звільненню Галини Різак

Не страшна війна в Україні, як написав Онисько Галині Різак, привела до припинення розгляду заяви на конкурс для авторитетної викладачки, як виявилось лише для неї особисто. І точно не дефіцит годин для педнавантаження.

Нагадаємо, що за останні кілька років на роботу ректором Смоланкою на кафедру на викладацькі посади прийняті (і це в умовах тотального зниження кількості студентів, що привело до ліквідації факультету:

1. Доцент Кут та його дружина.

2. Доцент Фізер та його дружина..

3. Племінниця професора Ониська.

4. Дружина професора Сливки.

5. Невістка професора Короля.

6. Дружина доцента Кривовяза

Кількість викладачів подвоїласть.

Вісім викладачів кафедри органічної хімії стали членами Вченох ради хімічного факультету. Там, здається, всього дев'ятнадцять чи двадцять членів ради.

Галина Вікторівна Різак була прийнята на посаду доцента кафедри органічної хімії у 2012 році , на якій працювала до переїзду в Київ та Харків з 1991 до 2006 року, після повернення з Харкова.

Кілька років конкурс не проводився, потім було оголошено конкурс, який тривав ...тридцять шість місяців.

Замість місяця, установленого терміну законами.

І лише у жовтні 2018 року Галину Різак прийняли на п'ятирічний контракт.

Протягом всіх цих років кланом ксенофобів блокувалась наукова-та науково-методична роботв, її навіть виключили з числа співавторів у посібнику, в якому вона особисто підготувала один з розділів.

Досить проаналізувати чисельні наукові  публікації Галини Різак з 2012 року, щоб переконатися, що нема жодної публікації з колегами з цього колективу....

Проф. Онисько та проф. Сливка не давали рекомендації до друку, не  визнавали навіть надруковані посібники з ISBN (з англ. International Standard Book Number — міжнародний стандартний номер книги) універсальний ідентифікаційний номер, що присвоюється книзі або брошурі з метою їхньої ідентифікації).

"Я не знаю чому визнвють на рівні керівництва вузу ваші посібники, я і проф. Сливка (голова науково-методичної ради факультету) не підписували рекомендацій", гордо сказав Онисько на засіданні кафедри.

Пане Лісовий, а ви пробували отримати позитивну рецензію від тих, хто пробував, як Галині Різак, повісити жовтий знак. Причому публічно. Які ще й демонстративно кричать на засіданні кафедри, що вони з Галиною Різак ніколи не будуть публікуватися.

Нагадаємо, що навчальні посібники Галини Різак одержали позитивні рецензії від професорів, докторів хімічних наук Переша Є.Ю. та Чундака С. Ю., які багато років очолювали кафедри хімічного факультету, професора, доктора медичних наук професора Торохтіна,що очолював кафедру біохімії, професора, докторп біологічних наук, завідувачки однієї з кафедр Л.М. Фельбаби-Клушиної, що багато років очолює одну з кафедр Біологічного факультету УжНУ що очолював кафедру біохімії, авторитетних доцентів Галли-Бобик С.В.  та Бисаги Є.І.

У попередні роки для звільнення Галини Різак Смоланці-Сливкам-Ониську-Русину не вистачало підтримки і гарантій влади.

З приходом на посаду губернатора Віктора Микити вони таку підтримку одержалм, в його бізнес-партнерів-керівників правоохоронних органів також.

Така от закарпатська перемога над ні в чому невинною жінкою...

Чекаємо на допомогу Глави держави...

 

 

Звільнення Галини Різак з УжНУ - за межами здорового глузду, свідчить про те, що у вбивців Олексія Різака здали нерви. Подальше лікування психопати-вбивці пройдуть в СІЗО.

У науковому світі людям зі світоглядними позиціями сливків-ониськів зазвичай руки не подають, а в УжНУ вони формують кадрову політику та користуються підтримкою спецслужб

 

Пане Президенте України, ксенофобське кубло УжНУ - це ж просто шушера з кримінальним мисленням, на жаль, підтримувана регіональною владою та правохоронними органами. За що звільнили Галину Різак з роботи?

 

Ректора УжНУ Вололимира Смоланку та його проректорів розвиток вузу не цікавить взагалі, бо він практично не буває на робочому місці.

Вже десять років він керує кадровим антивідбором до вузу.

Проректори просто так і недоросли до своїх посад.

Наглядова рада у нинішньому складі просто недієздатна, просто проаналізуйте її склад.

У такому регіоні, як Закарпаття, є необхідність втручання Глави держави в цілому, а в УжНУ потрібні просто радикальні рішення.

Там є люди, що здатні вивести УжНУ з краху, але скоро і вони не захочуть це робити, бо їх просто знищують.

 

 

Думаємо, що всі розуміють, що сила ксенофобського клану УжНУ далеко не в академіках, а в силовиках, які вбили Олексія Різака, і роками репресують батьків. Звичайно, не без допомоги окремих політиків та кримінальних баронів. Але це точно вже ненадовго...

"У нього (Ониська) стрико в науці, а в тебе ко", - суворо і мудро сказав декан Лендєл. "Тобі ко поможе?"-продовжив. Може він і правий, бо Галині Різак, як і Івану Різаку, на допомогу ніхто і не прийшов.

"Ви довели нашого декана до інфаркту", - кричав один з колег на засіданні кафедри Галині Різак. Декан мовчав, прийшлось нагадати колегам, що пан Лендєл переніс інфаркт у 2007 чи у 2008 році. А Галина Вікторівна Різак змушена була з відомих причин звільнитись з кафедри у 2006 році, переїхати до Києва, а пізніше до Харкова, де і змогла захистити дисертацію.

Повернулась до роботи в УжНУ тільки у 2012 році.

Можемо лише поралити декану і колегам берегтись, бо "печенка просит не бухать".

Ми знаємо, що у Ониська дядя (стрико) професор Львівського політеха Петро Онисько, зав.відділом в Інституті органіки.

Ми знаємо, що науковим консультантом Сливки є Директор інституту органічної хімії академік Вовк.

Ми знаємо, що академік Кошечко віце-президент НАН України є випускником хімфаку УжНУ.

Ми знаємо, що цілий ряд випускників хімфаку УЖНУ стали видатними вченими-хіміками.

Звичайно, ми знаємо, що ксенофобське кубло хизується знайомствами з ними, але ми не хочемо вірити, що вони розділяють світоглядні позиції місцевих ксенофобів.

Якщо розділяють, то Бог їм суддя. Якщо академіки і справді знають, в яких цілях ксенофоби прикриваються їх іменами.

Ми знаємо точно, що багато вчених ще з того іншого хімфаку. Нелендєлівського.

За час керівництва факультетом керуюча група ксенофобів просто знищила факультет, а потім назвала його Інститутом, щоб зберегти посади і регалії.

Той же Лендєл вже кілька років в ранзі в.о.директора Інституту перепризначається ректором, а ректор включає дурака і каже, що він не впливає на позицію Лендєла, недавно перепризначив Ониська на наступні пять років керівником кафедри, провів фактично всіх з підвищенням членів кафедри органічної хіміїї.

"Звичайно, я вас підтримую, але я людина демократичнв. Залишіть заяву на повторне прийняття на роботу (відновлення). Але я без них не можу", - знущально сказав ректор Смоланка Галині Різак зразу після підписання ним особисто наказу про звільнення Галмни Вікторівни з роботи.

Звичайно, розуміємо ректора. Як же без НИХ, рідних однодумців, "неконтрольованих" ректором та проректорами братів, кумів, племінниць тощо, через яких і знищує Галину Різак вже десять років.

Продовжуємо чекати на повернення державної влади на Закарпатті, яка зможе за підтримки Глави держави та Уряду відродити колишню славу УжНУ...

 

ТАКІ керують УжНУ вже двадцять років .

"А хуй його знає, чому так сталося" - відповів перший проректор Олександр Сливка одному з шанованих професорів, коли той поцікавився, як керівництво УжНУ могло допустити, щоб  Галина Різак єдиною у вузі не здала екзамен з англійської на В2.

Хоча добре знав, бо саме він у 2014 році підписав наказ про переведення доцентки кафедри Галини Різак на нижчеоплачувану зарплату старшого викладача заднім числом, яку вона і отримувала десять років до свого звільнення з роботи. Це і стало стартом для його брата та кума Ониська для зовсім біснуватого багаторічного знущання над ні в чому невинною жінкою.

На чисельні прохання Івана Різака Олександр Сливка, з яким у свій час екс-губернатор працював разом на кафедрі фізики напівпровідників знущально відповів: йду вчити українську мову, бо мене декани не слухаються.

Нагадаємо, що після звернення Івана Різака за допомогою до ректора та декана відповіді були у жовтні 2014 (!) року.

Декан Лендєл: я не знаю чому ректорат зменшив Галі зарплату, до неї немає жодних претензій. Від мене це не йшло, факультет не має до цього жодного відношення. Це несправедливо і я це виправлю за два тижні.

Ректор Смоланка: Іван Михайлович, я зразу тобі кажу, що Галя такого не заслужила.Вона користується заслуженою повагою у всіх.  Це помилка. Я її виправлю через тиждень-два.

Потім було ще немало усних прохань і розмов з нимм.

Потім вони просто пересталм брати трубку.

І почались ловні письмові звернення екс-губернаторв на захист дружини.

Майже десять років...

 

 

 

Пане Президенте України, ВОНИ тут чомусь ще сильні і пробують диктувати кадрову політику в УжНУ

Нагадаємо, що восени 2004 року, під час Помаранчевої революції доцент Михайло Сливка (нині професор) підійшов роздавав помаранчеві бейджики викладачам хіміфаку УжНУ. Потім підійшов до Галини Різак, протянув їй бейджик жовтого кольору, розсміявся і сказав; для Вас, Галино Вікторівно, тільки такого кольору, інших немає.

Навіть через двадцять років його позиція не змінилась. У грудні 2023 року він знову заявив, що ніколи б не дав згоди публікуватись спільно з Галиною Різак.

Саме Михайло Сливка, брат першого проректора Олександра Сливки ректором призначений головою навчально-методичної комісії факультету. Це Сливки визначають, які книги будуть навчальними посібниками, а які ні.

Його рідний кум і друг зі студентських років професор Онисько не тільки керівник кафедри органічної хімії, а й заступник декана хімічного факультету з наукової роботи, який ще з допомогою рідного дядька, завідувача відділу Інституту органічної хімії НАН України професора Петра Ониська визначає кому займатися органічною хімією, а кому ні.

Тому пан декан Лендєл зі Сливками-Ониськами можуть дозволити собі навіть публікацію наукових статей неугодних, та ще й з допомогою старих і нових друзів в СБУ відомих антикорупціонерів Підболячного-Лизанця та їх відомих учнів.

Сливка та Онисько - два із трьох членів комісіх, призначеної ректором, що визначали долю присвоєння вченого звання Галині Різак.

Не просто визначали, а демонстративно знущалися за підтримки УСБУ та його фактичного керівника Віктора Микити.

А тепер увага спеціально для закарпатських прокурорів (Коссея-Ільчука-Черничка-Зеленяка і не тільки, які цинічно знущаються своїми відповідями над Іваном Різаком роками та харківськими прокурорками, які безнадійно не хочуть бачити злочину в переслідуванні Галини Різак гебешно-ментовським транснаціонвльним злочинним спрутом.

Всі розуміємо, що всі ці прокурори і не тільки прокурорами будуть вже зовсім недовго...

Для чого прокурору області розкриття вбивства Олексія Різака? Вони ж з генералом МВС та СБУ Рахівським із Полтави

Професор Онисько надсилає Галині Різак електронного листа(!), що комісія (Сухарєв, Онисько, Сливка) по присвоєнню їй вченого звання не буде працювати до кінця війни, бо конкурси на посади у вузах в Україні (!) та присвоєння вчених звань відміненр до кінця війни.

Що є звичайною неправдою, але звичним для психологічних садистів, які пробували, як в нацистських концтаборах, вивішувати жовтий знак авторитетній викладачці, тоді ще і голові профспілки кафедри.

Після цього листа Лендєл-Онисько-Слмвка протягом кількох тижнів провели немало засідань, на яких розглянули цілий ряд кадрових питань, які затверджувались ректором протягом наступних кількох днів.

1) присвоєння вченого звання самому Ониську;

2) переведення на посаду професора Сливки Михайла;

3) переведення на посаду доцента асистента Кута, з наукової на викладацьку його дружини;

4) присвоєння вченого звання доценту Кривовязу;

5) переведення на посаду доцента асистента Король;

Може когось з нагороджених і забули.

Лише після цього "відновили" кадрове питання Галини Різак, хоча війнв ще триває.

Перща пропозиція Ониська Галині Вікторівні написати заяву на переведення на 0,7 ставки, Галина Вікторівна обіцяла подумати.

Звернулась до відділу кадрів. Там відповіли.

Ви не погодились на 0,7, а в.о. ректора Король (в знак влячності до Лендєла і Ониська за підтримку невістки Король) вже підписав наказ про переведення на 0.6 ставки).

Ще через місяць Галину Вікторівну Різак звільнили з роботи.

Сподіваємось, що садистське ксенофобськн кубло одержить справжню оцінку...

 

 

Десять років (!!!) команда Смоланки-Сливки=Русина репресувала Галину Різак і таки звільнила її у грудні 2023 року, але навіть після звільнення авторитетної викладачки з роботи на наші звернення НІХТО не відреагував. Це повний піздєц не тільки для УжНУ, а і владі та правоохоронній системі.

Кадрову політику в УжНУ формують для знищення кращих фахівців на основі симпатій та рекомендацій секретарш бізнесових баронів. І цей абсурд ніхто в державі не хоче зупинити

Звільнення Галини Різак з УжНУ - за межами здорового глузду, свідчить про те, що у вбивців Олексія Різака здали нерви. Подальше лікування психопати-вбивці пройдуть в СІЗО.

Десять років (!!!) команда Смоланки-Сливки=Русина репресувала Галину Різак і таки звільнила її у грудні 2023 року, але навіть після звільнення авторитетної викладачки з роботи на наші звернення НІХТО не відреагував

Змін немає. Це повний піздєц не тільки для УжНУ, а і вирок закарпатській владі і правоохоронній системі. На хімфаці в УжНУ секретарша Гісема визначає кому і на якій кафедрі працювати, а кого звільняти

Керівництво УжНУ на підтанцьовці секретарші Гісема.

Доцент Кривов'яз взагалі не розуміє чому Галина Вікторівна має працювати у них на кафедрі, хай собі шукає роботу в іншому місці. Смоланка його підтримав

Десять років команда Смоланки репресувала Галину Різак і таки звільнила її у грудні 2023 року, але навіть після звільнення авторитетної викладачки з роботи на наші звернення НІХТО не відреагував

Звільнення Галини Різак з УжНУ - за межами здорового глузду, свідчить про те, що у вбивців Олексія Різака здали нерви. Подальше лікування психопати-вбивці пройдуть в СІЗО.

Нагадаємо, що в кінці грудня минулого року на засіданні кафедри органічної хімії Галині Різак було відмовлено у продовженні контракту зразу після того, як доцент Кривов'яз (одружений на багаторічній секретарші Володимира Гісема, зараз вона теж доцентка цієї кафедри) заявив, що він взагалі не розуміє чому Галина Вікторівна має працювати у них на кафедрі, хай собі шукає роботу в іншому місці. 

На цей раз обговорення практично не було, професор Онисько зразу запропонував підтримати пропозицію колеги Кривовяза і не продовжувати контракт Галині Різак (навіть без звичного за, проти, утримався).

Таким чином було підтримано десятирічні репресії ректора Смоланки та першого проректора Сливки проти авторитетної викладачки.

Нагадаємо, в позаминулому році засідання кафедри було довгим.

https://oleksiy-rizak.info/novyny/1083-yakby-ivan-rizak-u-vladi-zarobyv-10-mln-dolariv-abo-khocha-b-odyn-to-zaraz-by-z-druzhynoiu-pestyly-vnukiv-a-ne-plakaly-b-nad-mohyloiu-iedynoho-syna

Зупинити дії ОЗУ в УжНУ поки нікому.

https://oleksiy-rizak.info/novyny/5267-hisem-rusyn-slyvky-lendiel-onysko-za-pidtrymky-smolanky-likviduvaly-khimichnyi-fakultet-i-desiat-rokiv-peresliduiut-halynu-rizak-za-pidtrymky-neliudiv-v-sbu-ta-npu-shcho-vbyly-ii-syna-oleksiia

Це справді піздєц. 

https://oleksiy-rizak.info/novyny/6185-zmin-nemaie-tse-povnyi-pizdiets-ne-tilky-dlia-uzhnu-a-i-vyrok-zakarpatskii-vladi-i-pravookhoronnii-systemi-na-khimfatsi-v-uzhnu-sekretarsha-hisema-vyznachaie-komu-i-na-iakii-kafedri-pratsiuvaty-a-koho-zvilniaty

Питаємо у СВОЇХ:ЗА СКІЛЬКИ І ВІД КОГО фальсифікувались розслідування вбивств Володимира Сливки та Олексія Різака?ХТО фінансує наркобариг у погонах та з вченими ступенями в УжНУ для публічного приниження Галини Різак? ХТО фінансує наркобариг у погонах?

Кидалово професорсько- гебешно-ментовське. Життя за ВСЕ спитає...

І нах@я вороги, коли такі СВОЇ.

Іван Різак: Вкотре можу повторити питання людям, з якими знайомий понад тридцять років і довгий час співпрацював в органах державної влади

Приватні особи, що передали професору, доктору медичних наук Торохтіну Олександру Михайловичу понад триста п'ятдесят тисяч гривень для організації спільних з Галиною Різак наукових досліджень, чекають від професора фінансового звіту. Кидалово професорсько-

гебешно-ментовське.

 

 

Олександр Торохтін

 

Кидали, що одні, що другі...Так просто в житті не буває. Чекаємо, спостерігаємо.

Які криші, такі і кришуємі. Іншого ми і не чекали.

Ми обов'язково дочекаємось ПУБЛІЧНОЇ РЕАКЦІЇ від Щербея та Торохтіна, Русина та Бисаги на наші звернення

Просто уточнюємо у відомих правоохоронців: ЗА СКІЛЬКИ І ВІД КОГО фальсифікувались розслідування вбивств Володимира Сливки та Олексія Різака?

Не втрачаємо надії, що колись проф. Торохтін та доцент Шербей відреагують на наші звернення

Ще одна новина для доцента Мирослава Щербея та його бізнес-партнерів, що разом підтримують доцентів Лендєла, Голуб (Попелич) та ін. відомих осіб в УжНУ Приватні особи, які передали у 2004 році їм в аренду автомобілі Audi A6 та Mercedes-Benz S-Class 500 4Matic, погоджуються, щоб у цей непростий час кошти за їх двадцятирічну аренду та кошти, вилучені від їх продажі, також були перераховані на рахунки наукових організацій для продовження наукової роботи Галини Різак.

Також для ремонту могили Олексія Різака, що системно пошкоджується вандалами в погонах...

Про інше потім поговоримо...

Шістки убивць Олексія Різака, команда тіньових митарів та наркобариг - перевертнів в погонах - влада в регіоні за допомогою ОЗУ в УжНУ та спецслужб продовжує знущання над Галиною Різак.

А поки. Продовжуємо уточнювати:

ХТО фінансує наркобариг у погонах та з вченими ступенями в УжНУ для публічного приниження Галини Різак?

У скільки обійшовся шабаш по її звільненню перед Новим роком?

Просто уточнюємо у відомих правоохоронців: ЗА СКІЛЬКИ І ВІД КОГО фальсифікувались розслідування вбивств Володимира Сливки та Олексія Різака?

Іван Різак: Вкотре можу повторити питання людям, з якими знайомий понад тридцять років і довгий час співпрацював в органах державної влади

Хто вбив екс-ректора Володимира Сливку?

Хто вбив мого сина Олексія?

Я продовжую чекати відповідей від генералів Василя Варцаби, Віктора Русина, полковника Лізанця та Володимира Лемака і не тільки від них.

Хто дав команду на нечувану фальсифікацію розслідування цих жорстоких злочинів?

За чиїм дорученням чи з власної ініціативи разом з екс-ректорами Смоланкою і Русином та їх ставлениками в УжНУ ви берете особисту участь у цькуванні дружини?

 

Поки що. Продовжуємо чекати.

Приватні особи, що передали професору, доктору медичних наук Торохтіну Олександру Михайловичу понад триста п'ятдесят тисяч гривень для організації спільних з Галиною Різак наукових досліджень, чекають від професора фінансового звіту.

Чекаємо також відповідної реакції від екс-ректора Василя Русина та професора Юрія Бисаги, які рекомендувала пана Торохтіна науковим консультантом докторської дисертації для Галини Вікторівни.

Доцент Мирослав Щербей, радник доцента в обласній раді на допомогу Галині Різак теж не йде. Усе так не буде!

Звертаємось до ще одного найсильніших лобістів декана Лендєла, його заступниці Голуб та професорів Сливки та Ониська депутата обласної ради Мирослава Щербея. Звертаємось до ще одного найсильніших лобістів декана Лендєла, його заступниці Голуб та професорів Сливки та Ониська депутата обласної ради Мирослава Щербея, одного з найближчих друзів, соратників та бізнес-партнерів нинішнього губернатора та найближчого радника голови обласної ради з проханням надати фінансову допомогу для наукової діяльності Галини Різак.

У 2003 році приватні особи, які знали Вас як людину слова, передали Вам трикімнатну квартиру в Ужгороді під Ваше слово та Ваші запевнення розраховуватись потихеньку, як тільки зможете.

Приватні особи переконались, що Ви вже можете, хоча пройшло вже двадцять років і погоджуються, якщо Ви почнете перераховувати кошти за квартиру на наукову діяльність Галини Різак та для підготовки і друку її нових книг і монографій.

Іван Різак: змушений звернутися ще раз до СВОЇХ і ДУЖЕ СВОЇХ.

Прошу "відмотати все назад", відмовитись від зущальних пропозицій щодо працевлаштування дружини. Прошу об'єднати зусилля і працевлаштувати дружину - серйозного вченого на відповідну посаду за напрямом Органічна хімія. Ви всі добре знажте звідки її незаконно звільнили. Точно так знаєте про її велику роль в розвитку науки і освіти Закарпаття і УжНУ зокрема.

Звичайно, прошу генералів Малюка, Андрушенка, Поклада припинити підтримку та координацію організаторів знущання над талановитою вченою з боку відомого терористичного угрупування вбивців нашого сина, яке повністю підім'яло під себе владу і правоохоронну смстему. на Закарпатті і тепер вже точно не тільки на Закарпатті.

Я чекатиму дзвінків та повідомлень від усіх організаторів і безпосередніх виконавців ще одного знушального акту над дружиною.

Я продовжу чекати системних кадрових рішень від Глави держави для розслідування вбивства сина, захисту прав дружини та припинення демонстративного знущання над державою і суспільством групою терористів-убивць, фінансованих кланом наркобариг.

Ніхто не повинен мати сумніву, що за смерть мого сина та за кожну сльозинку його мами миоєї дружини всі причетні відповідатимуть згідно Законом.

Нагадаємо.

Шістки убивць Олексія Різака, команда тіньових митарів та наркобариг - перевертнів в погонах - влада на Закарпатті за допомогою ОЗУ в УжНУ та спецслужб продовжує знущання над Галиною Різак